
adidas Nemeziz 19.2 FG
- Productlijn: Nemeziz
- Materiaal: Synthetisch
DIT PRODUCT IS HELAAS UITVERKOCHT
De adidas Nemeziz 19.2 FG is afkomstig uit het Mutator pack van adidas. De adidas Nemeziz 19 wordt gedragen door spelers als Messi, Firmino en Lingard!
Kenmerken bovenzijde
De schoen heeft een synthetische upper met de Tension Tape technologie. Tension Tape zorgt voor een licht gevoel en zit strak om de voet voor de perfecte pasvorm. Verder bevat de schoen de Agility Knit 2.0 technologie, dit is dun, in elkaar gevlochten materiaal voor optimale flexibilieit en balgevoel.
Kenmerken buitenzijde
De buitenzool is een speciale lichtgewicht Split Torsionframe loopzool. De buitenzool bestaat uit twee delen, zonder middenstuk voor minder gewicht. De buitenzool geeft de mogelijkheid om extreme draaibewegingen te maken. De Firm Ground noppenconstrucctie biedt uitstekende tractie biedt op droge natuurgrasvelden.
Belangrijkste kenmerken
- Tension Tape technologie
- Agility Knit 2.0
- Split Torsionframe
- FG noppenconstructie
SKU | vd_30.19811 |
---|---|
Artikelcode leverancier | EG7222 |
Kleur | White/Blue |
Doelgroep | Heren |
Ondergrond | FG - Vaste nop |
Merk | adidas |
Campagne | Mutator |
Productlijn | Nemeziz |
Materiaal | Synthetisch |
Detail | NIET GESCHIKT VOOR KUNSTGRAS |
Pasvorm | Normaal |
Model | 19.2 |
Eigenschap | Met Sok |